24 жовтня державні службовці Головного управління статистики у Полтавській області підвищили кваліфікацію за програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Електронне урядування».

24 жовтня відбулося виїзне навчання державних службовців Головного управління статистики у Полтавській області за спеціальною короткостроковою навчальною програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Електронне урядування».

Заняття провели Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Після завершення навчання державні службовці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.