25-26 червня у Полтавському ЦППК проводиться тематичний короткостроковий семінар – практикум для представників закладів освіти Полтавської області.

25 - 26 червня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходить тематичний короткостроковий семінар – практикум для представників закладів освіти Полтавської області.

Тема навчання, яке проводиться ТОВ «ГРЕЙД - КОНСАЛТ»: «Практичне застосування вимог закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97ВР (редакція від 07.02.2019); Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України 01.10.2012 № 590 «Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) для харчоблоків закладів освіти».