28 січня відбулися три освітні заходи в рамках програм підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

28 січня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулися три освітні заходи в рамках програм підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

На базі комп’ютерного класу Центру завершилося навчання першої групи посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Цифрова грамотність». Сертифікати про підвищення кваліфікації отримали адміністратори Центрів надання адміністративних послуг Решетилівської, Диканської, Зінківської, Коломацької та Новоселівської територіальних громад Полтавської області.

Державні службовці районних державних адміністрацій дистанційно підвищують кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Антикорупційна політика в органах публічної влади».

Посадові особи органів місцевого самоврядування територіальних громад, депутати місцевих рад розпочали онлайн навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища».

Заняття в розрізі груп сьогодні проводили:

Нальотов Андрій Олександрович, начальник відділу електронних сервісів департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Кременчуцької міської ради;

Лавецький Владислав Євгенійович, ІТ-менеджер КП «Міськоформлення»;

Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації;

Лобач Катерина Василівна, завідувач аспірантури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, доцент кафедри суспільних наук, кандидат історичних наук;

Псьол Євгеній Анатолійович, головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області;

Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування;

Шарий Григорій Іванович, в.о. директора Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор економічних наук, доцент.