28 жовтня зі студії Полтавського ЦППК проведено вебінар «Антикорупційна політика держави».

28 жовтня 2019 року зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено тематичний вебінар для посадових осіб виконавчих органів об’єднаних територіальних громад, районних, міських рад на тему: «Антикорупційна політика держави».

Навчальний захід відбувся в рамках виконання плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2019 рік.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

В студії працював Клименко Ігор Володимирович, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області.