31 березня завершилося дистанційне навчання за програмою «Стратегічні пріоритети розвитку України у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту».

На виконання планів-графіків підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад на 2021 рік із 29 по 31 березня  поточного року Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування проводилося онлайн навчання державних службовців районних державних адміністрацій та посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Стратегічні пріоритети розвитку України у сфері освіти, охорони здоров’я, культури,  фізкультури і спорту».

31 березня в рамках програми відбулися наступні заняття:

«Особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти області», викладач Корягіна Наталія Віталіївна, заступник директора з наукової роботи Полтавського обласного інституту післядипломної освіти ім. М.В. Остроградського, кандидат педагогічних наук;

«Обласні програми освітньої галузі», викладач Рибалко Сергій Валерійович, начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної) вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.