4 лютого розпочалося навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Сучасні технології управління персоналом. Впровадження законодавства у сфері місцевого самоврядування».

4 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося навчання керуючих справами, посадових осіб місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, відповідальних за роботу з персоналом, за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Сучасні технології управління персоналом. Впровадження законодавства у сфері місцевого самоврядування».

Навчальний захід відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського ЦППК.

Відповідно до розкладу занять, у перший навчальний день відбулися:

• тематична зустріч: «Впровадження законодавства у сфері місцевого самоврядування»;
  • тематична зустріч: «Стратегічне управління персоналом та кадрова політика (розвиток персоналу, оцінювання результатів службової діяльності, управління ефективністю роботи персоналу, інструменти самооцінки, корпоративна відповідальність тощо)»;
  • практичне заняття: «Організація кадрового діловодства в органах місцевого самоврядування»;
  • практичне заняття: «Проектний менеджмент в діяльності органів місцевого самоврядування. Розвиток електронної демократії в Україні».

З групою працювали викладачі:

• Сердюк Ольга Іванівна, професор кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, доцент, кандидат економічних наук;
  • Смотрицька Людмила Олександрівна, заступник начальника загального відділу апарату Полтавської обласної ради;
  • Дроботенко Олеся Олександрівна, заступник начальника відділу з питань інвестиційної діяльності та проектного менеджменту апарату Полтавської обласної ради.