Адаптивне лідерство в кризових умовах.

Темою «Адаптивне лідерство в кризових умовах» завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Лідерство в публічному управлінні».

08.07.2022 учасники програми розглянули питання:

«Лідерство як налаштування на співробітництво: вирішення проблем та розвиток відносин»;

«Компонентні складові ефективного лідерства в проблемній ситуації»;

«Діагностика особистісного стилю поведінки в проблемних ситуаціях»;

«Аналіз переваг та обмежень власного стилю поведінки в проблемних ситуаціях».

Також у дистанційному форматі учасники програми виконали вправу «Спрямування реакції в умовах проблемної ситуації за С. Розенцвейгом із застосуванням стимульного матеріалу до проективних методик», обговорили стратегії співробітництва в проблемній ситуації та пройшли вихідний контроль знань в режимі реального часу.

Заняття з віддаленого робочого місця провела Фролова Ольга Василівна, доцент кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету, кандидат психологічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ре6гіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання за програмою. Після проходження підсумкового контролю знань учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.