Актуальні питання діяльності осіб, відповідальних за мобілізаційну роботу та ведення обліку військовозобов’язаних

25 - 26 червня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося очно-дистанційне навчання державних службовців апарату та структурних підрозділів обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації з актуальних питань діяльності осіб, відповідальних за мобілізаційну роботу та ведення обліку військовозобов’язаних.

Дане навчання проводилося Полтавським РЦПК спільно з Полтавським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки на виконання п.8. розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 25.01.2024 № 60 «Про стан військового обліку в області за 2023 рік та завдання на 2024 рік».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Учасники програми розглянули наступні питання:

«Практичні аспекти виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»;

«Організація ведення військового обліку на підприємстві, установі, організації»;

«Оформлення бронювання на період мобілізації та на воєнний час»;

«Звітність про порядок працюючих та військовозобов’язаних, які заброньовані згідно з переліком посад і професій»;

«Відповідальність за порушення законодавства України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Заняття провели:

Стрижко Ігор Євгенійович, начальник відділу військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Полтавського  об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор.

Міщанін Ігор Анатолійович, старший офіцер відділу  військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, капітан.

Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.