Бухгалтерський облік та фінансова звітність органів місцевого самоврядування

16 жовтня Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування проведено дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою за загальною короткостроковою програмою: «Бухгалтерський облік та фінансова звітність органів місцевого самоврядування».

Цільова аудиторія заходу: посадові особи органів місцевого самоврядування, керівники та фахівці фінансових підрозділів територіальних громад, бухгалтери міських, сільських, селищних рад.

Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації та Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».

Програмою передбачено розгляд тем:

«Актуальні питання щодо заповнення податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску»;

«Національна стратегія доходів до 2030 року»;

«Місцеві податки та збори - основа дохідної частини бюджету громади».

Заняття провели:

Великань Оксана Володимирівна, заступник начальника відділу методології та контролю за використанням даних інформаційних систем та електронних реєстрів Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області;

Рябкова Алла Михайлівна, в.о. начальника ГУДПС у Полтавській області;

Могиль Ірина Володимирівна, заступник начальника управління-начальник відділу організації та моніторингу виконання індикативних показників управління економічного аналізу;

Авдєєнко Юрій Анатолійович, начальник управління оподаткування юридичних осіб;

Сіденко Наталія Вікторівна, заступник начальника управління- начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб, податків і зборів з фізичних осіб-підприємців, податків з громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність управління оподаткування фізичних осіб.