«Державна політика у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань євроатлантичної інтеграції України»

Зі слухачами впродовж двох днів  працював Опанащук Петро Володимирович, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії соціальних досліджень ринку праці інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, кандидат історичних наук, доцент.

Навчання відбувалося на дистанційних майданчиках  Zoom, Moodl.

Всі учасники, які виконали умови програми, отримали цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.