Державні службовці категорії Б апаратів та структурних підрозділів райдержадміністрацій підвищують кваліфікацію за професійною програмою.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується друга сесія професійної програми для державних службовців державних службовців категорії Б апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше трьох років.

Сьогодні відбулися наступні заняття:

• практичне заняття «Контроль і моніторинг за виконанням управлінських рішень та робота з контрольними документами в електронній системі документообігу», викладач Бондарук Юлія Іванівна, начальник відділу контролю апарату Полтавської обласної державної адміністрації;
  • практичне заняття «Закон України «Про звернення громадян». Особистий прийом громадян, розгляд їх звернень», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Полтавської обласної державної адміністрації;
  • практичне заняття «Ділова українська мова в публічному управлінні», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Центру.