Державні службовці категорії Б обласної та районних державних адміністрацій підвищують кваліфікацію за загальною професійною програмою.

Із 11 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводиться дистанційне навчання державних службовців категорії Б апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною програмою.

Сьогодні учасники програми онлайн у синхронному режимі розглянули наступні питання:

«Формування позитивного іміджу органів публічної влади»;

«Реформування публічної служби. Діджиталізація у публічному управлінні».

Заняття зі студії Полтавського ЦППК провели:

Воронько - Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту   Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук;

Смірнова Тетяна Василівна, заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської обласної державної адміністрації.