Державні службовці обласної та районних військових адміністрацій навчаються за професійною програмою

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації  розпочалося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою.

12.09.2022 для учасників професійного навчання проведено онлайн заняття наступної тематики:

«Сучасне розуміння лідерства», викладач Нагорічна Ольга Степанівна, начальник навчально-методичного відділу Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник;

«Гендерно - чутливе врядування, виклики воєнного часу  для розвитку  територій», викладач Дудка Ірина Анатоліївна, голова правління  громадської організації «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини».