Державні службовці обласної та районних військових адміністрацій навчаються за професійною програмою.

05.09.2022 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації  розпочалося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою.

Сьогодні для учасників професійного навчання проведено заняття наступної тематики:

«Українська мова-державна мова України. Українська мова як складова національної безпеки», викладач Браїлко Юлія Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент;

«Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізм захисту прав і свобод людини та громадянина», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.