Державні службовці розглянули питання модернізації публічної служби та механізми участі громадськості у процесах формування і реалізації державної політики.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання державних службовців категорії «В» за загальною професійною програмою.

18 січня в рамках програми відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Модернізація публічної служби. Стратегічне управління персоналом та кадрова політика»;

«Інструменти та механізми участі громадськості у процесах формування і реалізації державної політики та вирішенні питань державного і місцевого значення»;

Заняття з віддалених робочих місць провели:

Люлька Володимир Анатолійович, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства  України з питань державної служби в Полтавській та Кіровоградській областях;

Отич Олександр Анатолійович,  заступник директора департаменту - начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.