Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування дистанційно навчаються за двома програмами підвищення кваліфікації.

15 листопада  у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома програмами підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Полтавської області за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування».

В рамках першого модуля програми «Спілкування на робочому місці» учасники навчання розглянули тему «Телефонні розмови».

Заняття з віддаленого робочого місця провела Капустян Інга Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романо – германської філології та методики викладання іноземних мов Одеського міжнародного гуманітарного університету.

Розпочалося онлайн навчання групи працівників системи соціального захисту за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективність надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи сім’ям з дітьми, як механізм профілактики та мінімізації складних життєвих обставин в родинах».

Відповідно до розкладу програми сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

соціальна підтримка вразливих груп населення шляхом ведення випадку;

догляд та виховання дітей в умовах наближених до сімейних;

Практичні заняття провели зі студії Полтавського РЦПК викладачі програми

Хабірова Лариса Ігорівна, психолог Полтавського обласного центру соціальних служб, кандидат психологічних наук;

Помогайбо Оксана Василівна, провідний фахівець із соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб, магістр соціальної педагогіки.