Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування дистанційно підвищують кваліфікацію.

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання посадовців за двома загальними програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці обласної та районних військових адміністрацій, які займають категорії «Б», «В» (протягом року після призначення), навчаються за загальною професійною програмою.

Керівники та спеціалісти загальних відділів районних державних (військових) адміністрацій, виконавчих органів територіальних громад підвищують кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

25 січня, відповідно до розкладів програм, відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Професійне вигорання: причини виникнення та шляхи усунення», викладач Фалєєва Юлія Олександрівна, начальник центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Полтавській області;

«Публічне управління та євроінтеграційні процеси», викладач Опанащук Петро Володимирович, доцент кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені І. Франка, кандидат історичних наук;

«Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Делія Оксана Вікторівна, директор Полтавського кооперативного коледжу, доцент, кандидат історичних наук.