Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування навчаються за програмою «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади»

10 листопада зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації проведено дистанційні заняття за двома короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування розпочали онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Заняття на тему «Реалізація політики гендерної рівності на рівні територіальної громади: що, навіщо, як» провела Стрельник Олена Олександрівна, докторка соціологічних наук, радниця голови Полтавської обласної державної адміністрації з гендерних питань (поза штатом).

Завершується дистанційне навчання групи слухачів за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективність надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи сім’ям з дітьми, як механізм профілактики та мінімізації складних життєвих обставин в родинах».

Заняття за розкладом програми провели:

Хабірова Лариса Ігорівна, психолог Полтавського обласного центру соціальних служб, кандидат психологічних наук;

Помогайбо Оксана Василівна, провідний фахівець із соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб, магістр соціальної педагогіки.

Після проходження підсумкового анкетування працівники системи соціального захисту отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.