Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування підвищують кваліфікацію дистанційно.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується дистанційне навчання слухачів.

За спеціальною професійною програмою підвищують кваліфікацію посадові особи місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад. Сьогодні для учасників програми відбулися наступні заняття.

Тематичну зустріч «Управління та адміністрування в умовах децентралізації влади» провела онлайн Паутова Тетяна Олександрівна, заступник керівника апарату - керуючий справами апарату Полтавської обласної ради, кандидат економічних наук, доцент.

Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини та механізм захисту прав і свобод людини і громадянина розкрила посадовим особам місцевого самоврядування Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Державні службовці обласної та районних державних адміністрацій підвищують кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Розвиток професійних компетентностей державних службовців», в рамках якої сьогодні завершився тренінг «Командна робота і взаємодія». Заняття провела тренер Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Продовжується навчання другої групи адміністраторів ЦНАП за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови». Заняття з групою проводить Московець Наталія Олексіївна,  викладачка вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директорка ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», членкиня ради перекладачів Українського товариства глухих, членкиня комітету доступності Полтавської обласної державної адміністрації, перекладач жестової мови «UA Суспільне».