Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування підвищують кваліфікацію у рамках професійної та короткострокової програми

Цього дня відбулася тематична зустріч (вебінар) для посадовців територіальних громад  на тему: "Відкритість та прозорість органів місцевого самоврядування в контексті законодавства про доступ до публічної інформації. Відкриті дані", яку провела Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області.

Держслужбовці облдержадміністрації та райдержадміністрацій продовжували спілкуватись на тему: "Управління змінами в умовах проведення реформ". Заняття провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і  торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Учасники короткострокової програми пройшли підсумковий контролю знань (в системі дистанційного навчання Moodle в режимі реального часу).