Державні службовці вивчають мотиваційні основи ефективного управління персоналом в органах публічної влади.

3 вересня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершується  дистанційне навчання державних службовців управлінь Держпродспоживслужби в Полтавській області за загальною короткостроковою програмою «Управління персоналом в органах публічної влади».

Сьогодні учасники програми розглянули мотиваційні основи ефективного управління персоналом в органах публічної влади

Заняття зі студії Полтавського ЦППК провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.