Ділова українська мова

01 - 02 травня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації проводилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Програмою передбачено розгляд питань:

«Новітні правописні  норми»;

«Графіка та орфографія ділового тексту»;

«Лексика і фразеологія офіційно-ділового стилю»;

«Вибір граматичної форми слова при складанні документа».

Заняття провели:

Браїлко Юлія Іванівна, викладач Києво-Могилянської академії, кандидат філологічних наук,  доцент;

Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

02 травня завершилося онлайн навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Співробітництво територіальних громад - правовий механізм спільного вирішення питань місцевого значення».

Врублевський Олександр Станіславович, автор і викладач програми, юрист-аналітик, національний експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад провів заняття наступної тематики:

«Правова основа та порядок підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад»;

«Позитивний досвід та практика застосування положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.