Ділова українська мова

12 червня посадові особи місцевого самоврядування Київської районної в місті Полтаві ради завершили очне навчання за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Навчання відбулося в рамках виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації на 2024 рік та відповідно до листа Київської районної в м. Полтаві ради.

Сьогодні учасники програми розглянули питання:

«Графіка та орфографія ділового тексту»;

«Лексика і фразеологія офіційно-ділового стилю»;

«Вибір граматичної форми слова при складанні документа».

Заняття провела Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Після проходження вихідного анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.