Ділове українське мовлення, взаємодія органів влади з громадськістю, основи української жестової мови – тематика онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Полтавщини на 24 травня.

24 травня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулися дистанційні навчання трьох груп посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад Полтавщини за програмами підвищення кваліфікації.

Сьогодні завершилося онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

Зі студії Полтавського ЦППК в рамках програми проведено заняття наступної тематики:

«Інструкція з діловодства в органах публічної влади», викладач Гудим Валентина Володимирівна, директор державного архіву Полтавської області;

«Використання сучасних інформаційних технологій у діяльності органів влади. Е-урядування», викладач Смірнова Тетяна Василівна, заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

Також учасники навчання пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК підвела підсумки навчання за програмою. Після проходження вихідного анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб виконавчих комітетів територіальних громад, відповідальних за зв’язки з громадськістю та взаємодію із засобами масової інформації, за загальною короткостроковою програмою «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з громадськістю».

Сьогодні учасники програми розглянули тему «Формування позитивного іміджу органів публічної влади».

Заняття онлайн провела Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту   Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук.

В системі дистанційного навчання Zoom відбулися практичні заняття за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови». Учасники навчання - працівники соціальної сфери виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини готуються до підсумкового контролю знань – іспиту.