21.08.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Діяльність керуючих справами виконавчих комітетів міських, сільських, селищних рад в умовах реалізації нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК та Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
Учасники програми розглянули питання:
  • «Діяльність керуючих справами виконавчих комітетів  міських, сільських, селищних рад в умовах реалізації Закону України від 02 травня 2023 року « 3077-IX  «Про службу в органах місцевого самоврядування»;
  • «Нові підходи та нова якість служби в органах місцевого самоврядування».
Заняття із віддаленого робочого місця провела Кочур Лариса Василівна,  експерт-практик Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад з питань управління людськими ресурсами, керуючий справами виконкому Березанської міської ради,
Після проходження підсумкового анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.