23.08.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Діяльність секретарів місцевих рад, керівників структурних підрозділів виконавчих комітетів міських, сільських, селищних рад в умовах реалізації нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК та Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
Програма включає розгляд питань:
  • «Основні новели Закону України від 02 травня 2023 року № 3077-IX «Про службу в органах місцевого самоврядування»;
  • «Особливості проходження служби  в органах місцевого самоврядування. Підстави припинення служби в органах місцевого самоврядування».
Заняття із віддаленого робочого місця провела Кочур Лариса Василівна,  експерт-практик Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад з питань управління людськими ресурсами, керуючий справами виконкому Березанської міської ради,
Після проходження підсумкового анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.
Сьогодні також розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».
Учасники програми розглянули теми:
  • «Українська мова – державна мова України. Українська мова як складова національної безпеки»;
  • «Правопис української мови. Новітні норми».
Заняття із віддаленого робочого місця провела Браїлко Юлія Іванівна, доцент, кандидат  філологічних наук.