29.08.2023 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.
Завершилося онлайн навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Діяльність служб управління персоналом міських, сільських, селищних рад в умовах реалізації нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Учасники програми розглянули питання:
  • «Першочергові кроки (алгоритм дій) служби управління персоналом органу місцевого самоврядування для впровадження нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Як впровадити легко?»;
  • «Деполітизація процесів управління, прозора процедура конкурсного відбору та кар’єрного зростання на службі в органах місцевого самоврядування. Підстави припинення служби в органах місцевого самоврядування».
Заняття із віддаленого робочого місця провела Кочур Лариса Василівна,  експерт-практик Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад з питань управління людськими ресурсами, керуючий справами виконкому Березанської міської ради,
Після проходження підсумкового анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.
онлайн заняття «Лексика української мови в умовах війни» провела із віддаленого робочого місця Ольшанська Олена Олексіївна, аспірантка кафедри українознавства Запорізького національного університету, редакторка  Комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради.