Дві групи посадовців успішно завершили навчання за загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

14.04.2023 державні службовці обласної та районних військових адміністрацій завершили дистанційне навчання за загальною короткостроковою програмою «Реалізація законодавства у сфері державної служби».

Вебінар на тему «Реформа системи оплати праці державних службовців» провів Холодков Роман Тимурович, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях.

Питання дисциплінарної та матеріальної відповідальності державних службовців розкрила Лях Наталія Василівна, начальник відділу  управління персоналом апарату Полтавської обласної військової адміністрації.

Сьогодні також завершилося онлайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК провела заняття наступної тематики:

«Графіка та орфографія ділового тексту»;

«Лексика і фразеологія офіційно-ділового стилю»;

«Вибір граматичної форми слова при складанні документа».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтаавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмами.

Після проходження вихідного анкетування державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.