Дві групи слухачів продовжують дистанційне навчання за програмами підвищення кваліфікації.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмами підвищення кваліфікації.

4 березня для посадових осіб територіальних громад, які навчаються за загальною професійною програмою,  проведено онлайн заняття наступної тематики:

«Прийом громадян. Робота зі зверненнями громадян», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Полтавської обласної державної адміністрації;

«Стратегічне планування місцевого економічного розвитку. Методологія визначення пріоритетів стратегічного розвитку територій», викладач Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки, підприємництва  та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

Для державних службовців апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій сьогодні відбувся онлайн тренінг на тему: «Командна робота і взаємодія».

Заняття в рамках спеціальної короткострокової програми «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» провела зі студії Полтавського ЦППК Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.