Фандрайзинг та грантрайтинг як інструменти повоєнного соціально-економічного розвитку територіальних громад.

На виконання плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації на 2023 рік, затвердженого розпорядженням начальника обласної військової адміністрації № 461 від 23.12.2022 із 03.04.2023 розпочалося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Фандрайзинг та грантрайтинг як інструменти повоєнного соціально-економічного розвитку територіальних громад».

Зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Сьогодні учасники програми розглянули питання:

• вступ до проєктного менеджменту;
  • основи фандрайзингу;
  • основи грантрайтингу.

Онлайн заняття із віддаленого робочого місця провела автор і викладач програми Кондратьєва Ганна Вікторівна, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».