19 - 20 червня на базі Сенчанської сільської ради відбулося навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Фандрайзинг та грантрайтинг як інструменти повоєнного соціально-економічного розвитку територіальних громад».

Програмою передбачено розгляд питань:

«Вступ до проєктного менеджменту»;

«Основи фандрайзингу»;

«Основи грантрайтингу»;

«Цілі сталого розвитку. Найкращі можливості встановлення зв’язку між глобальними цілями та місцевими територіальними громадами: теоретичні аспекти»;

«Управління комунікаціями. Міжнародні, державні та регіональні джерела фінансування»;

«Апробація теоретичних знань у практичній діяльності».

Заняття провели:

Руроєва Лілія Олександрівна, заступник голови Полтавської обласної ради;

Дроботенко Олеся Олександрівна, начальник відділу з питань інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради;

Люлька Ганна Андріївна, начальник відділу стратегічного планування, моніторингу та промоцій Управління стратегічного розвитку  Департаменту економіки і інвестицій Полтавської міської ради, доктор філософії в галузі «Освітні, педагогічні науки».