«ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У ГРОМАДАХ: СТАРША ПРОФІЛЬНА ШКОЛА»

Під такою назвою 17 серпня 2023 року реалізовано спеціальну короткострокову програму для заступників міських, селищних, сільських голів з гуманітарних питань, керівників місцевих органів управління в сфері освіти.
Навчання ініційовано Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області спільно з шведсько-українським проєктом «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International.org.ua) та Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації і проведено на базі Полтавський університет економіки і торгівлі .
У відкритті навчання взяли участь: Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, Євген Кончаковський, директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації, Юрій Кращенко, начальник управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, Осипенко Наталія, директорка Полтавський РЦПК.
Щиро дякуємо Фасолі Олегу Івановичу, тренеру, керівнику компоненту підтримки освіти на місцевому та регіональному рівнях Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні», кандидату педагогічних наук, доценту, Кращенку Юрію Петровичу, начальнику Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, кандидату педагогічних наук, доценту за Ваші знання, якими Ви щедро ділитесь, за небайдужість до питань забезпечення прав дітей на якісну та доступну освіту.

Цього дня також між Управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області та Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації, усвідомлюючи важливість співпраці для підвищення якості освітньої діяльності під час професійного навчання (підвищення кваліфікації) державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, керуючись принципами рівності та доцільності об’єднання зусиль для досягнення поставленої мети, укладено Меморандум про подальшу співпрацю.