Гендерно-чутливе врядування, виклики воєнного часу для розвитку територій

Посадові особи органів місцевого самоврядування продовжують навчання за професійною програмою.

Сьогодні у рамках програми відбулися дві тематичні зустрічі:

"Гендерно-чутливе врядування, виклики воєнного часу для розвитку територій". Про ці важливі питання спілкувалися з Дудкою Іриною Анатоліївною, головою правління громадської організації  «Інститут розвитку  територіальних громад Полтавщини».

Друга важлива тема, яка обговорювалась під час навчання, це: "Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту".

Заступник голови екологічної ради Полтавщини з наукової роботи, доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат технічних наук Ілляш Оксана Едуардівна поділилася своїми напрацюваннями з цієї важливої теми.

Викладачами надано практичні рекомендації з вищезазначених питань.