Із 16 вересня 2019 року розпочалася перша сесія професійної програми для бухгалтерів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад.

Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2019 рік із 16 вересня 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалася перша сесія професійної програми для бухгалтерів об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

Навчання відкрила Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора – начальник навчально-організаційного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У перший день професійної програми відбулися заняття наступної тематики:

- «Фінансові основи функціонування органів місцевого самоврядування в Україні: вітчизняний та міжнародний досвід», викладач Жалій Тамара Віталіївна, провідний юрисконсульт Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат історичних наук;

- «Основи публічного управління та адміністрування. Державна політика в сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України», викладач Лахижа Микола Іванович, доктор наук з державного управління, професор;

- «Бюджет розвитку. Надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, розвиток інфраструктури громади», викладач Кравець Валентина Андріївна, заступник директора департаменту – начальник управління фінансів виробничої сфери Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації.