Із 2 по 19 березня 2021 року за загальною професійною програмою навчаються посадові особи місцевого самоврядування територіальних громад, вперше призначені на посади в органах місцевого самоврядування.

Із 2 по 19 березня 2021 року за загальною професійною програмою (60 год) навчаються посадові особи місцевого самоврядування територіальних громад, вперше призначені на посади в органах місцевого самоврядування.

Відповідно до розкладу сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики: Тематична зустріч (вебінар):

Партисипативний бюджет як форма залучення громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні. Бюджет участі.

Тематична зустріч (вебінар):

Організація системи діловодства в органах влади. Інструкція з діловодства.

З учасниками програми працювали:

Дроботенко Олеся Олександрівна, заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради;

Харченко Валентина Георгіївна, заступник начальника загального відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради.