Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки

08 травня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Кібергігієна як основа кібербезпеки та державної інформаційної безпеки».

Ващенко Віталій Олексійович, начальник відділу розвитку  інфраструктури Управління інфраструктури Полтавської обласної військової адміністрації, сертифікований тренер з питань кібергігієни та кібербезпеки провів заняття наступної тематики:

«Кібергігієна та користування програмним забезпеченням. Фізична безпека автоматизованих робочих місць держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування»;

«Культура користування глобальною мережею Інтернет. Кіберкультура в інформаційному суспільстві»;

«Безпека користування соціальними мережами»;

«Безпечне користування глобальною мережею Інтернет»;

«Безпечне користування електронною поштою».

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання. Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання державних службовців категорії «В» обласної та районних військових адміністрацій за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Захист персональних даних», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області;

«Усне ділове мовлення. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна, професор кафедри розвитку освітніх галузей Полтавської академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського, доктор філософії.