Методи та техніки попередження і подолання проявів професійного вигорання у діяльності публічних службовців.

21 квітня 2022 року завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Професійне вигорання: причини виникнення та шляхи усунення».

Сьогодні Улунова Ганна Євгенівна, завідувачка секції психології кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, доктор психологічних наук, провела з віддаленого робочого місця заняття: «Методи та техніки попередження і подолання проявів професійного вигорання у діяльності публічних службовців»

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.