У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

18 травня відбулося дистанційне заняття за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування» для державних службовців апарату обласної державної адміністрації та посадових осіб виконавчого апарату Полтавської обласної ради.

Продовжується навчання посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад за  загальною короткостроковою програмою «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

Сьогодні в рамках програми відбулося заняття на тему: «Вибір граматичної форми слова при складанні документа». Заняття зі студії Полтавського ЦППК провела Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально - методичного відділу Центру.

Працівники соціальної сфери виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини навчаються за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови».

18 травня завершилося навчання державних службовців обласної та районних державних адміністрацій, посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу».

Тренінг «Методика підготовки та проведення публічного виступу. Складові техніки публічного виступу» провела дистанційно Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені  М .В. Остроградського.

Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.