Написанням радіодиктанту національної єдності завершилося навчання державних службовців за професійною програмою

Сьогодні, 08 листопада, в Україні відбувся черговий іспит нації на знання української мови  -  «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

Написання диктанту присвячено Дню української писемності та мови. Цей радіодиктант національної єдності був заснований в 2000 році з метою об'єднання громадян країни навколо мови . З тих пір щороку слухачі, а з недавніх пір і телеглядачі можуть взяти участь у написанні диктанту, щоб переглянути, наскільки добре вони знають державну мову.

Наші слухачі також долучилися до цього проекту на чолі з Н. Осипенко,  директором Полтавського ЦППК та Л.Дорошенко,  начальником навчально-методичного відділу.