Організація роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування

04 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Організація роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування».

Дане навчання проводиться на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації на 2024 рік, затвердженого розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 22.12.2023 № 849.

Зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації навчання відкрила Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи – начальник навчального відділу.

Учасники програми розглянули питання:

«Поняття організації роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування та її правова основа»;

«Нормативне забезпечення роботи із звернень громадян в органах місцевого самоврядування»;

«Практичний зміст організації роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування».

Заняття провів Врублевський Олександр Станіславович, автор і викладач програми,  юрист-аналітик, національний експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад.

Після проходження вихідного анкетування посадові особи місцевого самоврядування отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації