Організація роботи місцевих архівних установ.

09 лютого у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання керівників і спеціалістів архівних підрозділів районних державних (військових) адміністрацій та міських рад за спеціальною короткостроковою програмою «Організація роботи місцевих архівних установ».

Відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Організація роботи архівного відділу щодо формування Національного архівного фонду та контролю за станом діловодства в установах – джерелах формування НАФ», викладач Голяк Ольга Іванівна, начальник відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Полтавської області;

«Забезпечення збереженості та облік документів  Національного архівного фонду», викладач Чередник Людмила Іванівна, начальник відділу зберігання та обліку документів Державного архіву Полтавської області.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.