31 січня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання державних службовців  та посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Основи енергоаудиту, енергозбереження та енергоменеджменту в діяльності органів місцевого самоврядування».

Навчання відкрила начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК Дорошенко Лариса Володимирівна.

Програмою передбачено розгляд питань:

нормативно-правова база діяльності органів місцевого самоврядування з енергоефективності;

роль органів місцевого самоврядування у вирішенні питань з енергозбереження;

основні поняття енергетичного аудиту та енергоменеджменту та їх роль  в діяльності органів місцевого самоврядування;

основні причини втрат енергії при її генерації, транспортуванні та реалізації;

способи скорочення витрат енергії для базових потреб громади;

способи реалізації заходів і проєктів із скорочення витрат енергії.

Заняття зі студії Полтавського РЦПК провів автор і викладач програми Колієнко Анатолій Григорович, професор кафедри  теплогазопостачання і теплоенергетики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат технічних наук.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних державних (військових) адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В2».

Практичне заняття відповідно до розкладу програми провів Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.