Основи грантрайтингу та управління проєктами в публічній сфері.

11 серпня завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою «Основи грантрайтингу та управління проєктами в публічній сфері».

Протягом останніх двох днів учасники програми вивчали теми:

«Грантрайтинг»;

«Управління комунікаціями»;

«Міжнародні, державні та регіональні джерела фінансування»;

«Апробація теоретичних знань у практичній діяльності».

Також, відповідно до вимог програми, посадовці пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

З групою з віддалених робочих місць працювали тренери програми:

Кондратьєва Ганна Вікторівна, аспірантка кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Дроботенко Олеся Олександрівна, начальник відділу з питань інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання за програмою.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації