ОСВІТНІЙ МАРАФОН З ДОБРОГО ВРЯДУВАННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!

13-14 квітня 2021 року представники депутатського корпусу органів місцевого самоврядування базового рівня Полтавщини долучилися до участі у навчанні за загальною короткостроковою програмою «Діяльність депутата у місцевій раді та її органах».

Програма Ради Європи "Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні" реалізує цю навчальну програму у рамках Освітнього марафону з доброго врядування.

Програма включає розгляд питань:

• правовий статус депутата місцевої ради;
  • основні напрями діяльності депутата у місцевій раді та її органах;
  • комунікації і взаємодія тощо.

Щиро дякуємо Програмі Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», пану Андрію Гуку, Волинському РЦПК, пані Тетяні Литвиненко за організацію навчання та шановним спікерам – експертам Програми Ради Європи: пані Наталії Гнидюк та пані Ларисі Кочур за змістовні, практичні поради.

Переконані, що це навчання є дуже корисним для всіх учасників.