Підвищення кваліфікації держаних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування триває

Про управління змінами в умовах проведення реформ говорили сьогодні у рамках підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрацій та облдержадміністрації за спеціальною короткостроковою програмою "Розвиток професійних компетентностей держаних службовців".

"Управління конфліктами в умовах впровадження змін";

"Фінансовий контроль як інструмент запобігання корупції в органах місцевого самоврядування". Такі теми обговорювались сьогодні під час навчання за професійною програмою посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад.

Викладачі:

Костишина Тетяна  Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і  торгівлі», професор, доктор економічних наук;

Лавріненко Віталій Анатолійович, старший викладач кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат психологічних наук;

Смотрицька Людмила Олександрівна, заступник начальника загального відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради.