Політична культура та депутатська етика. Інструменти взаємодії та комунікації депутатів місцевих рад з громадськістю

21 червня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося навчання за загальною короткостроковою програмою «Статус, діяльність, повноваження, обов’язки та функції депутатів місцевих рад».

21 червня відбулися заняття наступної тематики:

«Політична культура та депутатська етика»;

«Інструменти взаємодії та комунікації депутатів місцевих рад з громадськістю».

Онлайн заняття провела Єщенко Марина Миколаївна, доктор філософії, професор кафедри освітніх галузей Полтавської академії неперервної освіти імені М. В. Остроградського.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації, підвела підсумки навчання.

Після проходження вихідного анкетування учасники програми отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.