Посадові особи місцевого самоврядування навчаються дистанційно.

29 травня – 01 червня 2020 року на базі Центру продовжуються дистанційні навчання в рамках:

• професійної програми підвищення кваліфікації для посадових осіб  місцевого самоврядування, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років;
  • спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Захист навколишнього природного середовища. Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту» для посадових осіб виконавчих апаратів районних рад, об’єднаних територіальних громад, міськрайвиконкомів;
  • спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з громадськістю» для посадових осіб виконавчих апаратів районних рад, виконкомів об’єднаних територіальних громад, міськрайвиконкомів, відповідальних за зв’язки з громадськістю та взаємодію із засобами масової інформації.