Посадові особи місцевого самоврядування навчаються за двома програмами підвищення кваліфікації.

30 серпня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися заняття в рамках двох програм підвищення кваліфікації.

Розпочалося навчання посадових осіб апарату Полтавської обласної ради за спеціальною короткостроковою програмою «Основи обробки даних в МS Excel».

Тренінг «Введення даних різних форматів в МS Excel. Оформлення таблиць в МS Excel» провів на базі комп’ютерного класу Центру Іванов Юрій Васильович, автор і викладач програми, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат економічних наук.

Продовжується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною програмою.

Сьогодні відбулися онлайн заняття наступної тематики:

«Публічне управління та євроінтеграція», викладач Опанащук Петро Володимирович, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії соціальних досліджень ринку праці Інституту підготовки кадрів державної служби занятості України, кандидат історичних наук, доцент;

«Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту», викладач Ілляш Оксана Едуардівна, доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», заступник голови Екологічної ради Полтавщини з наукової роботи, кандидат технічних наук.