Посадові особи місцевого самоврядування пройшли онлайн навчання з актуальних питань земельного законодавства.

25 серпня зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося онлайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих комітетів територіальних громад Полтавщини з актуальних питань земельного законодавства.

Навчальний захід проведено Центром за сприяння Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та ГО «Земельний фонд України».

Навчання відкрили Микійчук Володимир Пилипович, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи – начальник навчального відділу Полтавського ЦППК.

В ході онлайн зустрічі розглянуто актуальні питання земельного законодавства та практичні аспекти проведення територіальними громадами земельних аукціонів в умовах зміненого законодавства.