Посадові особи місцевого самоврядування та державні службовці територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади навчаються за програмами підвищення кваліфікації.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується он-лайн навчання посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за програмами підвищення кваліфікації.

Із 05 жовтня розпочалося дистанційне навчання посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики. перспективи».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

Програмою передбачається 12-денне дистанційне навчання в синхронному режимі та проходження підсумкового контролю знань дистанційно в режимі реального часу.

Продовжується он-лайн навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за професійною програмою. Сьогодні відбулися заняття наступної тематики:

- «Новели земельного законодавства», викладач Ночовний Юрій Володимирович, начальник відділу правоосвітництва та надання безоплатної правової допомоги Полтавського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги;

- «Стратегічне планування місцевого економічного розвитку. Методологія визначення пріоритетів стратегічного розвитку територій», викладач Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.

05 жовтня завершилося дистанційне навчання групи слухачів з числа державних службовців Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання надання послуг особам, які звертаються до органів Пенсійного фонду України».